Av. Gizem Adıgüzel Özmen 

Gizem Adıgüzel Özmen Ankara'da doğmuş, lisans eğitimini 2009-2013 yılları arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. 2014 yılında Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Dalı Medeni Hukuk Kürsüsünde yüksek lisansa başlamıştır. Yüksek lisans tezini Bağımsız Spor Federasyonlarında Genel Kurulun İptali Davaları üzerine yazmıştır. 

Kadir Has Üniversitesi "Sports Law Pratice: Lex Sportiva and Sports Jurisdiction" katılım Sertifikası almıştır. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi "Sporda Müsabaka Güvenliği ve Tahkim" konulu panele katılmıştır. Spor hukuku alanında konferanslarda konuşmacı olarak yer almakta ve alanın gelişmesi yönünde çalışmalar yapmaya devam etmektedir. 

Türavak İleri Eğitim Sertifika Programı Kamu İhale Hukuku Eğitimi sertifikası almıştır. İş hukuku konularında üniversite öğrencilerine sunumlar yapmış, onların iş hayatına başlamadan bilgilenmelerine yardımcı olmuştur. 

2015 yılından bu yana Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Hukuk Kurulu Üyeliği, 2016 yılından bu yana Ankara Barosu Spor Hukuku Kurulu üyeliği, 2016 yılından bu yana Türkiye Motosiklet Federasyonu Disiplin Kurulu üyeliği, 2018 yılından bu yana Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu Hukuk Kurulu üyeliği ve 2019 yılından bu yana Türkiye E-spor Federasyonu Hukuk Kurulu üyeliği görevlerini yürütmektedir.